,,Lepší pivo v žaludku, nežli voda na plicích."

Vtipy z internetu

11. června 2018 v 14:52 | Hromas a Vinná |  Vtipy
Ředitel jedné menší střední školy měl velké problémy s dospívajícími slečnami, kterým se zalíbilo používání rtěnky. Když si ji na dámských toaletách patlaly na rty, vždy potom zanechávaly obtisky na zrcadle. Když už se situace stávala neudržitelnou, ředitel se rozhodl razantně zakročit. Zavolal si všechny dotyčné slečny a odvedl je na toalety. Tam už čekal školník. Ředitel dívkám vysvětlil, že si asi neuvědomují, kolik práce školníkovi dá každý večer zrcadla umýt. Poprosil jej, aby slečnám svoji namáhavou práci předvedl. Školník vytáhl ze skříně dlouhé koště, namočil jej v nejbližší záchodové míse a začal pucovat zrcadlo. Od toho dne se už žádný obtisk na zrcadle neobjevil.

Prvňáček Pepíček se přiřítí ze školy a oznamuje mamince: "Mami, mami, mám ti od pana učitele vyřídit, že ti mockrát děkuje!" Maminka se diví: "A za co, Pepíčku?" "Když se mě ptal, jestli mám nějaké mladší sourozence, řekl jsem mu, že ne!"

Maminka říká Pepíčkovi: "Když se ti tak líbí Harry Potter, nechceš být také kožním lékařem?" "Ale Harry není kožní lékař..." "Opravdu, tak proč pořád mluvíš o Bradavicích?"

Učitelka v první třídě se ptá: "Pepíčku, co budeš mít, když ti maminka dá dvě žvýkačky a tatínek jednu?" "Svěží dech!"

Pepíček přišel domů celý mokrý. "Co se ti stalo?" ptá se matka. "Hráli jsme si na psy." "No a co?" "Já byl patník..."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Choroba Choroba | 11. června 2018 v 23:47 | Reagovat

Děkuji za zpříjemění večera. Ten s těmi zrcadly je výborný :-D :-D :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Bojuj za to, čemu věříš.