,,Lepší pivo v žaludku, nežli voda na plicích."

Rozhovor s velitelkou Czech Beer

28. května 2018 v 18:56 | Hromas a Krabicák |  Rozhovory
1.Líbí se ti v týmu ?
Moc a moc. Tento tým mi okamžitě přirostl k srdci. Jsou tu lidé, se kterými si moc ráda povídám a se kterými i ten boj s YoYo zlem je příjemný.

2.Co bys chtěla do budoucna naplánovat ?
Už nějakou dobu se snažím, aby to u nás v chatu žilo. Občas je to lepší, občas tam někteří hráči drží bobříka mlčení. Takže plánuji pokračovat v pokusech rozproudit diskuzi.

3.Máš tady na HZ nějaký sen ?
Moc si přeji, aby se náš tým dostal mezi nejlepších 10 týmů. Máme trošku zpoždění v založení týmu i postav, ale co se aktivity a obětavosti hráčů týče, jsme na vrcholu. Zasloužili by si to.

4.Proč přezdívka Svrab?
Tuto otázku si také často kladu (hlavně při zvaní hráčů do týmu) :-D Nevím, nějak mi to přišlo na mysl a je pravda, že si to všichni hned zapamatují. Takže držím nemocenskou tradici (i moji mazlíčci jsou něčím nakaženi).

5. Chtěla bys na postavě něco změnit?
Ani ne. Celkem mě vystihuje. Tato hra je naštěstí milosrdnější k nám ženám.

6. Máš nějaké herní motto ?
Nevím, jestli se tomu dá říkat motto, ale snažím se plnit svou první větu, kterou jsem napsala po přistoupení do týmu: "Být pro tým posilou."

7. Kolik máš pomocníků ?
Devět. A abyste mi věřili ty nemoci, jsou to Lepra, Lupenka, Mor, Tumor, Tyfus, Toxoplasmóza, Tetanus, Slintavka, Cholera.

8. Máš herního idola?
Nevím, jestli mám nějakého konkrétního idola. Ale mám mnoho hrdinů a hrdinek, které obdivuji. Obdivuji každého hráče, který zůstává věrný našemu týmu, i když mu chodí nabídky od mnohem silnějších, lukrativnějších a lépe vylepšených týmů. Vždy mi to udělá velikou radost. Pak také obdivuji a uznávám své důstojníky a důstojnici. Spolupráce se mnou není vždy jednoduchá a to, že to se mnou snášejí a berou mě i přes ty všechny velké boty, co jsem již napáchala, je prostě skvělé.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Bojuj za to, čemu věříš.