,,Lepší pivo v žaludku, nežli voda na plicích."

Rozhovor s velitelkou Czech Beer

28. května 2018 v 18:56 | Hromas a Krabicák |  Rozhovory
1.Líbí se ti v týmu ?
Moc a moc. Tento tým mi okamžitě přirostl k srdci. Jsou tu lidé, se kterými si moc ráda povídám a se kterými i ten boj s YoYo zlem je příjemný.

2.Co bys chtěla do budoucna naplánovat ?
Už nějakou dobu se snažím, aby to u nás v chatu žilo. Občas je to lepší, občas tam někteří hráči drží bobříka mlčení. Takže plánuji pokračovat v pokusech rozproudit diskuzi.

3.Máš tady na HZ nějaký sen ?
Moc si přeji, aby se náš tým dostal mezi nejlepších 10 týmů. Máme trošku zpoždění v založení týmu i postav, ale co se aktivity a obětavosti hráčů týče, jsme na vrcholu. Zasloužili by si to.

4.Proč přezdívka Svrab?
Tuto otázku si také často kladu (hlavně při zvaní hráčů do týmu) :-D Nevím, nějak mi to přišlo na mysl a je pravda, že si to všichni hned zapamatují. Takže držím nemocenskou tradici (i moji mazlíčci jsou něčím nakaženi).

5. Chtěla bys na postavě něco změnit?
Ani ne. Celkem mě vystihuje. Tato hra je naštěstí milosrdnější k nám ženám.

6. Máš nějaké herní motto ?
Nevím, jestli se tomu dá říkat motto, ale snažím se plnit svou první větu, kterou jsem napsala po přistoupení do týmu: "Být pro tým posilou."

7. Kolik máš pomocníků ?
Devět. A abyste mi věřili ty nemoci, jsou to Lepra, Lupenka, Mor, Tumor, Tyfus, Toxoplasmóza, Tetanus, Slintavka, Cholera.

8. Máš herního idola?
Nevím, jestli mám nějakého konkrétního idola. Ale mám mnoho hrdinů a hrdinek, které obdivuji. Obdivuji každého hráče, který zůstává věrný našemu týmu, i když mu chodí nabídky od mnohem silnějších, lukrativnějších a lépe vylepšených týmů. Vždy mi to udělá velikou radost. Pak také obdivuji a uznávám své důstojníky a důstojnici. Spolupráce se mnou není vždy jednoduchá a to, že to se mnou snášejí a berou mě i přes ty všechny velké boty, co jsem již napáchala, je prostě skvělé.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Choroba Choroba | 18. listopadu 2018 v 21:37 | Reagovat

S obrovskou radostí a trochu i s pýchou oznamuji, že ten můj herní sen se nám povedlo včera naplnit...
Jsme v TOP 10!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Bojuj za to, čemu věříš.